Mikołaj Jankowski

Prezes Zarządu

Barbara Wieczorek

Asystentka Zarządu

Wioleta Milżyńska

Specjalista ds. ofertowania

Bartosz Kaczmarek

Prokurent

Marcin Gatniejewski

Główny Projektant Instalacji Elektrycznych

Mariusz Sanewski

Główny Projektant Instalacji Teletechnicznych

Marta Jaracz-Plucińska

Konstruktor Prowadzący

Elżbieta Morisson-Borys

Architekt

Monika Kamińska

Konstruktor Prowadzący

Ilona Szarwińska

Konstruktor Prowadzący

Alexandra Racław

Asystent Konstruktora

Kamil Senger

Asystent Konstruktora

Łukasz Klekotko

Prezes Zarządu

Wiktor Smogór

Asystent architekta

Zuzanna Smykowska

Asystent architekta

Natalia Kazubek

Wiceprezes Zarządu

Rafał Murat

Architekt prowadzący

Zdzisław Pietrucha

Inspektor nadzoru

Rafał Sól

Konstruktor

Jakub Łukomski

Asystent projektanta ins. teletechnicznych

Inga Rolek

Główny Architekt

Wojciech Błażejczak

Architekt

Marlena Szlachetka

Zastępca kierownika działu koordynacji projektów

Jan Krzysztof Nikisch

Architekt prowadzący

Hubert Maciejewski

Główny Konstruktor

Kamil Skibiński

Kosztorysant

Emilia Nabereźna

Kierownik działu ofertowego

Wojciech Wobszal

Kierownik robót

Piotr Mańko

Kierownik działu koordynacji projektów

Anna Berger

Architekt

Honorata Jankowska

Inspektor nadzoru

Olga Gunciarz

Asystent projektanta ins. elektrycznych

Aleksandra Wronowska

Kierownik projektu

Magdalena Jarczykowska

Architekt prowadzący

Ryszard Makowski

Asystent Konstruktora

Justyna Chojnacka

Kierownik robót

Iwona Fabiś

Asystent projektanta ins. teletechnicznych

Dominik Matz

Asystent projektanta ins. elektrycznych

Zuzanna Trybuchowicz

Kierownik robót

Dominika Żurek

Specjalista ds. rozliczeń

Armand Ulatowski

Kierownik robót

Artur Ulatowski

Wojciech Pawlisiak

Sebastian Kriger

Dominika Szymanowska

Architekt

Krzysztof Kaczmarek

Architekt prowadzący

Patrycja Krzykawska

Kierownik projektu

Adrianna Hechmann

Kierownik projektu

Artur Pospieszyński

Kierownik projektu

Michał Maryniak

Kierownik projektu

Paulina Figura

Kierownik projektu

Katarzyna Urbaniak

Asystentka Zarządu

Marek Skibiński

Kierownik kontraktu

Natalia Krzymińska

Kierownik kontraktu

Radosław Piechnik

Kierownik kontraktu

Rafał Kotlarz

Kierownik kontraktu

Emilia Rogaczewska

Asystent architekta

Eladio Segura

Kierownik kontraktu

Roksana Simińska

Asystent projektanta

Joanna Gracz

Asystent projektanta

Agnieszka Szustak – Łuczak

Kierownik projektu

Filip Jankowski

Asystent inżyniera budowy