Dla mediów

Biuro prasowe

Karolina Kosińska – Business & PR Manager

tel.: +48 502408589

biuro_prasowe@demiurg.com.pl

Kamienice na rogu Podgórnej i Szkolnej będą tętnić życiem!


Zbieg ulic Podgórnej i Szkolnej to jeden z najbardziej popularnych miejsc Poznania. To stąd dotrzemy w centralne punkty miasta takie jak Stary Rynek, Plac Wolności czy ul. Półwiejska. Od dłuższego czasu ulica Podgórna nie zachęcała swoim wyglądem do przebywania w tym miejscu, jednak ma się to zmienić. DEMIURG – generalnym wykonawcą skomplikowanej przebudowy.

Materiały prasowe do pobrania

Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku została otwarta!


To pierwszy semestr akademicki od zakończenia budowy Biblioteki im. Jerzego Giedroycia w centrum nowego kampusu uniwersyteckiego. Architekci i konstruktorzy z biura projektowego DEMIURG Project zaprojektowali charakterystyczną pentagonalną bryłę z otwartym atrium, bawiąc się formą i badając możliwości modyfikacji typowego układu funkcjonalnego takich obiektów.

Materiały prasowe do pobrania

Już wkrótce ruszy przebudowa pustostanu przy ulicy Wieniawskiego w Poznaniu

Ponad 6 lat temu Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk kupił willę od Urzędu Miasta Poznania w celu zaadaptowania jej na potrzeby własne. Ze względu na stan w jakim znajdował się budynek, konieczne było pozyskanie odpowiednio dużych funduszy umożliwiających przeprowadzenie kompleksowych prac remontowych.

Materiały prasowe do pobrania

Nowoczesna przestrzeń do integracji społecznej zaprojektowana w zabytkowym spichlerzu

Właśnie zakończono prace projektowe nad przebudową części średniowiecznych spichlerzy w Grudziądzu. Nowoczesne elementy będą kontrastowały z zabytkową tkanką zabudowy.

Materiały prasowe do pobrania

Wiatr, sól i lód, czyli projekt nowej stacji naukowo-badawczej na Antarktydzie w realizacji

Rozpoczął się kluczowy etap realizacji projektu nowej polskiej Stacji Antarktycznej im. H. Arctowskiego, która położona jest na wyspie Króla Jerzego w Archipelagu Szetlandów Południowych.

Materiały prasowe do pobrania