Mikołaj Jankowski

Prezes Zarządu

Dorota Andrzejewska

Asystentka Zarządu

Marta Drzazga

Asystentka Zarządu

Barbara Wieczorek

Asystentka Zarządu

Wioleta Milżyńska

Kierownik działu zamówień publicznych

Bartosz Kaczmarek

Prokurent

Dominika Żurek

Specjalista ds. rozliczeń

Natalia Krzymińska

Kierownik kontraktu

Rafał Jabłoński

Kierownik działu budownictwa przemysłowego

Marta Jaracz-Plucińska

Konstruktor Prowadzący

Elżbieta Morisson-Borys

Architekt

Natalia Kazubek

Wiceprezes Zarządu

Inga Rolek

Główna Architektka

Monika Kamińska

Konstruktor Prowadzący

Kamil Senger

Asystent Konstruktora

Ilona Szarwińska

Konstruktor Prowadzący

Piotr Mańko

Dyrektor Biura Projektowego

Zdzisław Pietrucha

Inspektor nadzoru

Alexandra Racław

Asystent Konstruktora

Łukasz Klekotko

Prezes Zarządu

Wiktor Smogór

Asystent architekta

Zuzanna Smykowska

Asystentka architekta

Rafał Murat

Architekt prowadzący

Marlena Szlachetka

Dyrektor Operacyjna

Hubert Maciejewski

Główny Konstruktor

Rafał Sól

Konstruktor

Wojciech Błażejczak

Architekt

Jan Krzysztof Nikisch

Architekt prowadzący

Kamil Skibiński

Kosztorysant

Emilia Nabereźna

Kierownik kontraktów

Wojciech Wobszal

Kierownik robót

Anna Berger

Architekt

Honorata Jankowska

Kierownik budowy

Olga Gunciarz

Asystent projektanta ins. elektrycznych

Aleksandra Wronowska

Kierownik projektu

Magda Jarczykowska

Zastępca Głównej Architektki

Ryszard Makowski

Asystent Konstruktora

Justyna Chojnacka

Kierownik robót

Iwona Fabiś

Asystent projektanta ins. teletechnicznych

Dominik Matz

Asystent projektanta ins. elektrycznych

Zuzanna Trybuchowicz

Kierownik robót

Armand Ulatowski

Kierownik robót

Artur Ulatowski

Wojciech Pawlisiak

Sebastian Kriger

Dominika Szymanowska

Architekt

Krzysztof Kaczmarek

Architekt prowadzący

Patrycja Krzykawska

Kierownik projektu

Adrianna Hechmann

Kierownik projektu

Artur Pospieszyński

Kierownik projektu

Michał Maryniak

Kierownik projektu

Paulina Figura

Kierownik projektu

Katarzyna Urbaniak

Asystentka Zarządu

Marek Skibiński

Kierownik kontraktu

Radosław Piechnik

Kierownik kontraktu

Rafał Kotlarz

Kierownik kontraktu

Emilia Rogaczewska

Asystent architekta

Eladio Segura

Kierownik kontraktu

Roksana Simińska

Asystent projektanta

Joanna Gracz

Asystent projektanta

Agnieszka Szustak – Łuczak

Kierownik projektu

Filip Jankowski

Asystent inżyniera budowy

Kamil Rutkowski

Asystent konstruktora

Mateusz Gołańczyk

Asystent konstruktora

Barbara Latosińska

Asystentka konstruktora

Anna Wiśniewska

Asystentka konstruktora

Katarzyna Wankiewicz

Młodsza asystentka architekta

Maria Majewska

Kosztorysant/Inżynier budowy

Magdalena Zembaty

Graficzka

Dominik Czubanowski

Radca prawny

Karolina Kosińska

Business & PR Manager

Mariusz Sanewski

Główny Projektant Instalacji Teletechnicznych

Marcin Gatniejewski

Główny Projektant Instalacji Elektrycznych

Agnieszka Kostrzewska-Kaczała

Aplikantka radcowska

Kamila Szyc

Asystentka kierownika projektu

Emil Schreyner

Kierownik robót

Magdalena Biały

Inżynierka budowy

Natalia Steblewska

Asystentka architekta

Monika Gabryszak

Stażystka

Dominika Przebindowska

Architektka

Paweł Brzykcy

Koordynator projektu

Przemysław Braciak

Kierownik działu instalacji sanitarnych i mechanicznych