Poznaj nas

DEMIURG to doświadczony, interdyscyplinarny zespół kreatywnych osób specjalizujących się w realizacji wszystkich etapów procesu inwestycyjnego. Umiejętność rozumienia różnorodnych czynników jakie wpływają na ostateczny sukces projektu inwestycyjnego sprawia, że DEMIURG jest jedną z niewielu firm na polskim rynku, które mogą pochwalić się doświadczeniem na wszystkich frontach obsługi inwestycyjnej - począwszy od projektu architektonicznego, poprzez jego wykonanie i nadzór inwestorski. Tym, co wyróżnia ludzi tworzących rodzinę DEMIURG, są wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. To one tworzą jakościową różnicę na każdym etapie realizacji projektu. Umiejętność słuchania, zrozumienia wyzwań i postrzegania trudności klientów poprzez pryzmat własnych doświadczeń sprawiają, że DEMIURG nieustannie się rozwija. Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie wartości dla Klientów, poprzez realizację najwyższej jakości projektów budowlanych i deweloperskich. Równocześnie zapewniamy dobre i bezpieczne warunki pracy naszym pracownikom, podwykonawcom oraz partnerom. Dbamy o środowisko naturalne oraz funkcjonujemy zgodnie z przepisami według najlepszych standardów rynkowych.

Zarząd DEMIURG Construction Sp. z o.o. sp.k.

Mikołaj i Bartosz to założyciele DEMIURG. Są absolwentami Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej na kierunku Technologii i Organizacji Budownictwa. Ich wspólna biznesowa przygoda rozpoczęła się w 2004 roku i dała początek firmie DEMIURG.  Z początku specjalnością firmy był zakres nadzorów inwestorskich oraz obsługi kosztorysowej. Z czasem nastąpiła naturalna ewolucja – Mikołaj i Bartosz analizując wymagania inwestorów oraz dostrzegając dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku zdecydowali się poszerzyć ofertę o profesjonalny i kompleksowy zakres projektowy. Z czasem ruch ten okazał się „strzałem w dziesiątkę”. Firma szybko urosła, osiągając zatrudnienie na poziomie ponad 50 osób. Aby DEMIURG mógł zaoferować pełny wachlarz usług z zakresu procesu inwestycyjnego, brakującym czynnikiem było generalne wykonawstwo. Dlatego też w 2011 roku podjęto strategiczną decyzję i utworzony został dział wykonawczy, który bezpośrednio nadzorowany jest przez Bartosza. Zarząd przy realizacji wszelkich projektów zawsze na pierwszym miejscu stawia Inwestora i jego projekt, bo dla DEMIURG’a najważniejszym w biznesie jest nie zysk, a satysfakcja z wykonywanej pracy i zadowolenie Partnerów.

Zarząd DEMIURG Project S.A.

Mikołaj i Natalia pełnią funkcje Prezesa i Wiceprezesa w DEMIURG Project S.A. Historia Natalii w DEMIURG’u zaczęła się w 2009 r., kiedy jeszcze jako studentka budownictwa na Politechnice Poznańskiej, przygotowywała swoje pierwsze projekty. Wtedy jeszcze w niewielkim – 5 osobowym składzie. Z biegiem lat, zespół mocno się powiększał, dlatego w 2018 r. wspólną decyzją całego Zarządu, założono osobną spółkę – DEMIURG Project S.A., która dziś składa się z ponad 40 specjalistów. Tworzą ją zarówno architekci, konstruktorzy, projektanci, instalatorzy jak i kierownicy projektu, którzy koordynują prace wszystkich branż. Różnorodność projektów i wyzwań, które za nimi stoją, wymagały zbudowania zespołu, który będzie ambitny i pełny pasji. Wypracowanie najlepszych rozwiązań dla Inwestora jest dla DEMIURG’a najważniejsze, a kluczem do sukcesu są właśnie ludzie.

Koordynacja

Zespół tworzący dział koordynacji to 10 ambitnych osób, które na co dzień pracują nad pogodzeniem oczekiwań wszystkich stron uczestniczących w procesie budowlanym. Czasem muszą wcielać się w rolę organizatora i managera, czasem mediatora w negocjacjach z inwestorem, konserwatorem czy wykonawcą, a innym razem dziurkują, wpinają i numerują tysiące stron projektów. DEMIURG’owi koordynatorzy to osoby o różnych profilach wykształcenia. Są wśród nich architekci, inżynierowie budownictwa, a nawet geodetka!

Architektura

Ten interdyscyplinarny zespół tworzy kilkanaście osób, o różnych doświadczeniach oraz podejściu do projektowania. Łączy ich olbrzymia pasja do architektury, którą zawsze postrzegają jako formę balansu pomiędzy artyzmem, możliwościami technologicznymi, a funkcjonalnością. W tej grupie Rafał odpowiada za skuteczne łączenie współczesnych funkcji z najbardziej wymagającą zabytkową tkanką, podczas gdy Krzysztof dba o wysoki poziom rozwiązań technicznych. Od niedawna Magda wspiera nas jako rzeczoznawca budowlany. Motorem napędowym jest przede wszystkim zespół młodych architektów, który zaraża całe studio kreatywnością. Zespół ten od ponad 3 lat prowadzi Inga, angażująca się dodatkowo w działalność naukową oraz promocję polskiej architektury w kraju i za jego granicami.

Konstrukcje

Projektowanie konstrukcji jest wpisane w działalność firmy DEMIURG od początku jej istnienia na rynku i do dziś stanowi zasadniczy element w katalogu oferowanych usług. Na przestrzeni lat zespół konstrukcyjny nieustannie się rozwijał. Łączy ich pasja do projektowania, zorientowanie na rozwiązywanie problemów oraz ambicja podejmowania coraz śmielszych inżynierskich wyzwań. Najlepiej odnajdują się w projektach trudnych, nietypowych, wymagających nieszablonowego podejścia. To one są dla nich inspiracją, a zarazem motywacją do nieustannego rozwoju. Liderem działu konstrukcji jest Hubert. To on na czele z Moniką i Iloną są związani firmą od początku swojej zawodowej kariery. Zespół projektantów uzupełniają Marta i Rafał, którzy swoje bogate doświadczenie zdobywali w uznanych poznańskich pracowniach konstrukcyjnych. Dopełnieniem działu są asystenci – młodzi ludzie pełni energii, zapału do pracy i chęci zdobywania nowych doświadczeń.

Instalacje

Dział został utworzony 2007 roku i tworzą go osoby, których pasją jest projektowanie nowoczesnych i praktycznych instalacji. Na czele zespołu stoją Marcin i Mariusz, którzy starają się dostarczać zespołowi codziennie solidną dawkę nowych wyzwań. Ich motto to skuteczne poszukiwanie kreatywnych rozwiązań zaspokajających wymagania każdego inwestora. Zespół stawia na młodych, pełnych pasji ludzi, dla których tworzenie innowacyjnych rozwiązań to przyjemność. Tworzą dynamiczny zespół, dla którego żaden projekt nie jest problemem – a jedynie wyzwaniem.

Generalne wykonawstwo

DEMIURG specjalizuje się w wymagających inwestycjach. W każdą budowę angażują się w pełni, dbając zarówno o jej płynny przebieg, jak i zdumiewający efekt końcowy. Działem wykonawczym kierują Mikołaj oraz Bartek, dla których najważniejsza zasada to „przede wszystkim człowiek”. Od wielu lat, dzięki przestrzeganiu zasad i poszanowaniu wartości, wypracowali renomę solidnego i rzetelnego partnera. Dzięki dużej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu odnajdują się bez problemu w skomplikowanych procesach inwestycyjnych, równocześnie dbając o zabezpieczenie potrzeb inwestora i sprawny przebieg współpracy.


We are DEMIURG…