Oferty Pracy

Oferty pracy

Dołącz do #DEMIURGteam! 🙂

Asystent/-ka projektanta konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy: Górczyn, Poznań

Na tym stanowisku będziesz:

  • pracować w zespole projektowym pod kierownictwem starszego inżyniera (projektanta),
  • wspierać zespół w codziennej pracy projektowej w zakresie sporządzania dokumentacji w tym opracowywania przestrzennych modeli konstrukcji,
  • współpracować z architektami, projektantami branżowymi oraz przedstawicielami wykonawców na budowach,
  • rozwiązywać ciekawe i złożone zagadnienia techniczne budując swoje inżynierskie doświadczenie.

Szukamy osób, które:

  • ukończyły studia na kierunku budownictwo (preferowana specjalność: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie),
  • chcą się rozwijać uczestnicząc w ciekawych i różnorodnych projektach,
  • są zaangażowane, sumienne i pozytywnie nastawione do nowych wyzwań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),
  • udział w różnorodnych projektach gwarantujący wszechstronny rozwój,
  • pracę przy wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania wspomagającego projektowanie,
  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych.

Główny Księgowy/ Główna Księgowa

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego
  • Zarządzanie i nadzór nad całym procesem księgowym w firmie
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, rozrachunków, potwierdzanie sald
  • Współpraca z organami podatkowymi, instytucjami finansowymi, audytorami zewnętrznymi oraz GUS
  • Wykonywanie innych zadań z zakresu księgowości na potrzeby Zarządu

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość/rachunkowość/finanse)
  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, sporządzaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz bieżące monitorowanie zmian
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie i terminowość
  • Znajomość programów Symfonia oraz Optima będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w oparciu o umowę o współpracy B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kompetencji i zakresu obowiązków
  • Pakiet Multisport oraz Lux Med

Poznaj nas na www.demiurg.com.pl

Chcesz dołączyć do naszego #DEMIURGteamu? Wyślij CV i aplikuj!