Deeper and deeper by Bart Sucharski

Autor: Biuro prasowe

DEEPER AND DEEPER by Bart Sucharski, czyli pierwszy wernisaż w DEMIURGU

Pod koniec września w naszym biurze wspólnie z Bartem Sucharskim zorganizowaliśmy wystawę jego prac, która okazała się mega sukcesem. Na elewacji naszego budynku powstały charakterystyczne dla Barta, „Pływaczki” w formie instalacji artystycznej, która pięknie współgra z naturalnym światłem, dzięki czemu pływaczki mogą „pływać” po budynku. Bart Sucharski to uznany Artysta, który tworzy prace pełne humoru, ironii, ale też refleksyjne, poruszające i dające do myślenia. Autor projektów „Stop smog” czy „Paradise is very nice”. Prace Barta można zobaczyć w przestrzeni miejskiej w Polsce i na świecie.

Jak opisał sam Artysta: „Wystawa Deeper and deeper to malarska opowieść o stanie wolności i harmonii. Obrazy tworzące wystawę w szczególny sposób eksponują kobiety. Ich odwagę w dążeniu do wolności i poszukiwaniu własnej drogi. Być może staną się inspiracją dla wszystkich podejmujących różne życiowe wybory i wyruszających we własne życiowe podróże.”

„Zorganizowaliśmy wernisaż totalnie na naszych zasadach, bez spiny, z fajną energią i pełnym luzem. Wystawie towarzyszyła impreza, na której grali DJ’e z Berlina i z Bali. Obecna była świetna sztuka, a przy okazji wspólne świętowanie. Byli nasi przyjaciele, znajomi artyści, pracownicy DEMIURGA, a nawet sąsiedzi z Górczyna. Naszym celem jest promowanie sztuki i to był świetny kolejny krok w tym kierunku. Na pewno na tym nie zaprzestaniemy.” – Bartosz Kaczmarek, Prokurent DEMIURG

O pozytywnym wpływie sztuki w szeroko rozumianym biznesie moglibyśmy pisać jeszcze dużo. To coś w czym się odnajdujemy i co na pewno będziemy chcieli kontynuować. Naszym marzeniem jest połączenie budownictwa ze sztuką. Wierzymy, że te dwie na pozór odległe dziedziny mogą się łączyć i przenikać w subtelny sposób. Chcemy projektować i budować przestrzenie wypełnione sztuką i to w każdym jej znaczeniu. Branża, w której pracujemy na co dzień nie zawsze pozwala na pielęgnowanie swojej wewnętrznej wrażliwości, przeżywanie swoich emocji i bycia tu i teraz. Sztuka daje taką możliwość, dlatego czujemy, że dzięki połączeniu tych dwóch różnych światów uzyskamy naprawdę fajną mieszankę.

Galeria