Biuro G1

Projektant: DEMIURG
Projektant wnętrz: mode:lina
Generalny wykonawca: DEMIURG
Ludzie projektu: Krzysztof Kaczmarek, Natalia Kazubek, Inga Rolek, Bartosz Kaczmarek, Mikołaj Jankowski
Fotograf: Maciej Lulko
Fotograf wnętrz: Patryk Lewiński

Biuro G1

Zawsze marzyliśmy o tym, żeby jednego dnia zaprojektować i wybudować nasze własne biuro. Chcieliśmy, by nasz zespół miał przestrzeń, która zapewni komfortowe warunki pracy i miejsce, gdzie miło będzie można spędzić razem czas. Do projektu zaangażowaliśmy poznańskie biuro mode:lina, które znało specyfikę branży i przygotowali projekt idealnie wpisujący się w nasze oczekiwania. – Bartosz Kaczmarek, Prokurent

Choć z zewnątrz budynek wydaje się bardzo minimalistyczny i  monochromatyczny, w środku buzuje energia. Moc kolorów połączona z surowością betonu, ciekawe detale i obecność sztuki- wnętrze to ma jeszcze wiele do odkrycia.

Budynek został uszyty na miarę naszych potrzeb. Projektanci mają wydzieloną swoją przestrzeń do cichej pracy. Na piętrze działają cuda nasi lotni kierownicy projektu. Są też salki przeznaczone na spotkania i przestrzenie, gdzie osoby spędzające większość czasu na placu budowy, mogą znaleźć miejsce dla siebie, gdy przychodzą do biura. W tak zwanym „podziemiu” znajduje się kuchnia, gdzie spotykamy się przy wspólnych posiłkach oraz kolejne sale spotkań i taras, które służą jako miejsce celebracji ważnych dla nas wydarzeń.

Główną inspiracją projektu biura był znajdujący się w pobliżu bunkier. Surowa elewacja, ciężkie stalowe drzwi, odkryte stropy czy wszechobecny beton- wszystkie te elementy są nawiązaniem do oryginalnego stylu obiektów fortyfikacyjnych.

W celu udomowienia, ocieplenia przestrzeni wprowadziliśmy do biura zieleń. Także na zewnątrz, zarówno przy jednym, jak i drugim, siostrzanym budynku zadbaliśmy o to, by patrząc przez okno, wzrok mógł odpocząć dzięki obecności zieleni.- Natalia Kazubek, Wiceprezes

 

 

 

Galeria

Ludzie projektu

Natalia Kazubek

Krzysztof Kaczmarek

Inga Rolek

Bartosz Kaczmarek

Mikołaj Jankowski